…i życie jest piękne

Aktualności

DOSKONAŁOŚĆ ROKU 2017 DLA KOLEKCJI WÓD PERFUMOWANYCH GRASSE!

Z ogromną radością informujemy, że kolekcja wód perfumowanych GRASSE otrzymała nagrodę Doskonałość Roku 2017 magazynu Twój Styl w kategorii zapach, kosmetyki polskie. Uroczysta gala wręczenia nagród 23. edycji konkursu odbyła się 13 listopada w hotelu Mariott, a statuetkę z rąk redaktora naczelnego „Twojego Stylu” Jacka Schmidta odebrała Urszula Pierzchała, współwłaścicielka firmy Allverne.

Doskonałość Roku to najbardziej prestiżowy konkurs kosmetyczny w Polsce, do którego zgłaszane są setki produktów, zarówno polskich jak i zagranicznych. O wyborze najlepszych kosmetyków damskich decydowało siedem jurorek: Magdalena Cielecka, Agnieszka Grochowska, Monika Olejnik, Agnieszka Więdłocha, dr Elżbieta Kowalska-Olędzka, Monika Krokiewicz oraz Joanna Lorynowicz.

Więcej o zapachach w kolekcji Grasse znaleźć można tu: http://allverne.pl/allvernum/grasse-wody-perfumowane

 

 

 

ALLVERNE DEBIUTUJE NA TARGACH W MOSKWIE!

W dniach 25-28 października w Moskwie odbyły się targi kosmetyczne Intercharm 2017, w których nasza firma brała udział jako wystawca. Podczas czterech dni targowych prezentowaliśmy stałą ofertę produktową, dostępną pod markami Allverne i Vitea, a także nowości, z których największym zainteresowaniem cieszyły się zapachy Allvernum. To były niezwykle pracowite dni, ale jesteśmy przekonani, że targi zaowocują nowymi kontraktami i rynkami zbytu.

Aktualnie produkty Allverne dostępne są w 10 krajach, m.in.: we Włoszech, Kanadzie, Estonii, na Węgrzech, Ukrainie, Litwie, czy w Azerbejdżanie. Jako beneficjent programu „Go to brand”, firma planuje w  najbliższych latach dalszy rozwój eksportu. 

Więcej o targach Intercharm Moskwa znajduje się tu: 

https://www.facebook.com/allverne/videos/1930107380337728/  

 

 

NASZE KOSMETYKI W DROGERIACH KONTIGO! 

Mamy wspaniałą wiadomość dla mieszkańców Warszawy i okolic! Nawiązaliśmy współpracę z siecią sklepów kosmetycznych Kontigo, gdzie można nabyć nasze produkty, między innymi serię micelarną, mydła w płynie do rąk i pod prysznic, eliksiry do kąpieli oraz balsamy do rąk i ciała. Drogerii Kontigo szukajcie w galeriach: Dworzec Centralny, Metro Wileńska, Blue City, Sadyba, a także przy ulicy Chmielnej, w Podkowie Leśnej i Wołominie.

Kontigo wywodzi się od hiszpańskiego i portugalskiego słowa contigo, które oznacza: „z Tobą!”. Drogeria wyróżnia się  wyjątkową obsługą oraz asortymentem dostępnym w przystępnej cenie dla każdej kobiety.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

ALLVERNE NA TARGACH COSMOPROF W BOLONII!

Stoisko Allverne na targach CosmoprofW dniach 17-20 marca 2017 roku odbyła się jubileuszowa, 50 edycja międzynarodowych targów kosmetycznych COSMOPROF! Nasza firma już po raz drugi brała udział w tym wydarzeniu, prezentując zarówno stałą ofertę produktową, jak i liczne nowości, m.in.: kolekcję wód perfumowanych GRASSE. Mimo zmęczenia, jesteśmy zadowoleni z udziału w targach, które przyniosły nam realne efekty.

„Pojawiły się nawet pierwsze, konkretne zamówienia, a to zawsze, szczególnie młodej firmie, dodaje skrzydeł. Niebawem pierwsze partie towaru, zakontraktowane tutaj w Bolonii, wyjadą wprost z Krakowa na Sycylię i na Węgry” – podsumowuje Urszula Pierzchała, współwłaścicielka Allverne.

Więcej o naszym udziale w targach Cosmoprof znajdziecie tu: http://wirtualnekosmetyki.pl/-raporty-tematyczne/cosmoprof-bolonia-2017.-allverne:-te-targi-sa-wciaz-jednymi-z-najwazniejszych-dla-branzy

https://www.facebook.com/upierzchala/posts/1465854960094186?pnref=story