…i życie jest piękne

Aktualności
Dotacje Unijne

ALLVERNUM Sp. z o.o. realizuje Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.” Celem projektu jest pozyskanie wiedzy eksperckiej w zakresie wprowadzania produktów - branża kosmetyczna na rynek KANADA, skutkujące opracowaniem strategii ekspansji, a następnie jej realizacja w ramach etapu zagranicznego. W wyniku realizacji projektu nastąpi rozpoczęcie sprzedaży eksportowej produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo ALLVERNUM Sp. z o.o. na rynku docelowym. Całkowita wartość projektu: 200 000,00 PLN Dofinansowanie projektu z UE: 200 000,00 PLN

 

ALLVERNUM Sp. z o.o. realizuje Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.” Celem projektu jest pozyskanie wiedzy eksperckiej w zakresie wprowadzania produktów - branża kosmetyczna  na rynek KAZACHSTAN, skutkujące opracowaniem strategii ekspansji, a następnie jej realizacja w ramach etapu zagranicznego. W wyniku realizacji projektu nastąpi rozpoczęcie sprzedaży eksportowej produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo ALLVERNUM Sp. z o.o. na rynku docelowym. Całkowita wartość projektu: 200 000,00 PLN Dofinansowanie projektu z UE: 200 000,00 PLN

 

ALLVERNUM Sp. z o.o. realizuje Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.” Celem projektu jest pozyskanie wiedzy eksperckiej w zakresie wprowadzania produktów - branża kosmetyczna na rynek ZEA, skutkujące opracowaniem strategii ekspansji, a następnie jej realizacja w ramach etapu zagranicznego.W wyniku realizacji projektu nastąpi rozpoczęcie sprzedaży eksportowej produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo ALLVERNUM Sp. z o.o. na rynku docelowym. Całkowita wartość projektu: 200 000,00 PLN Dofinansowanie projektu z UE: 200 000,00 PLN

 

ALLVERNUM Sp. z o.o. realizuje Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.” Celem projektu jest pozyskanie wiedzy eksperckiej w zakresie wprowadzania produktów - branża kosmetyczna na rynek TAJWAN, skutkujące opracowaniem strategii ekspansji, a następnie jej realizacja w ramach etapu zagranicznego. W wyniku realizacji projektu nastąpi rozpoczęcie sprzedaży eksportowej produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo ALLVERNUM Sp. z o.o. na rynku docelowym. Całkowita wartość projektu: 180 000,00 PLN Dofinansowanie projektu z UE: 180 000,00 PLN

 

 

Dotacje Unijne
QLTOWY KONCEPT 2018 DLA KOLEKCJI GRASSE!

Wody perfumowane z kolekcji GRASSE uzyskały specjalne wyróżnienie QLTOWY KONCEPT 2018 „za wyjątkowy pomysł, zgodny z najnowszymi trendami konsumenckimi oraz duży potencjał sprzedażowy”. Uroczysta gala, którą prowadziła popularna aktorka i prezenterka Barbara Kurdej-Szatan, odbyła się 18 czerwca w warszawskiej restauracji w Villia Foksal. Statuetkę z rąk Rafała Maślaka odebrała Urszula Pierzchała, współwłaścicielka firmy Allvernum.

Qltowy Kosmetyk to coroczny konkurs organizowany przez Magazyn KOSMETYKI. O popularności konkursu świadczy stale rosnąca liczba zgłaszanych produktów. W tym roku producenci, dystrybutorzy i importerzy przedstawili do oceny jury rekordową liczbę 600 zgłoszeń. 42 produkty zostały nagrodzone statuetką i tytułem Qltowy Kosmetyk 2018. Ponadto przyznano 34 nagrody Qltowy Koncept 2018 za wyjątkowy pomysł, zgodny z najnowszymi trendami konsumenckimi oraz duży potencjał sprzedażowy.

 

QLTOWY KONCEPT 2018 DLA KOLEKCJI GRASSE!
ALLVERNUM Z KOLEJNĄ NAGRODĄ

Nasza linia dyfuzorów Allvernum Home & Essences zdobyła nagrodę Superprodukt Świata Kobiety w kategorii: mieszkanie, hobby, zwierzęta. Uroczysta gala wręczenia statuetek odbyła się 5 lutego w Hotelu Regent w Warszawie, a nagrodę odebrała Urszula Pierzchała, współwłaścicielka firmy Allvernum.

Konkurs Superprodukt jest organizowany od 2007 roku przez miesięcznik „Świat Kobiety”. Jego celem jest przedstawienie czytelniczkom magazynu „Świat Kobiety” bogatej oferty nowości rynkowych oraz zarekomendowanie najlepszych z nich w siedmiu kategoriach.

Allvernum Home & Essences to specjalnie przygotowana linia produktów do aromatyzacji wnętrz, składająca się z ręcznie wytwarzanych świec oraz wyjątkowych dyfuzorów zapachowych. To doskonały sposób na poprawę samopoczucia oraz podkreślenie indywidualnego charakteru każdego pomieszczenia

https://www.facebook.com/allvernum/videos/2056349751046823/

ALLVERNUM Z KOLEJNĄ NAGRODĄ
DOSKONAŁOŚĆ ROKU 2017 DLA KOLEKCJI WÓD PERFUMOWANYCH GRASSE!

Z ogromną radością informujemy, że kolekcja wód perfumowanych GRASSE otrzymała nagrodę Doskonałość Roku 2017 magazynu Twój Styl w kategorii zapach, kosmetyki polskie. Uroczysta gala wręczenia nagród 23. edycji konkursu odbyła się 13 listopada w hotelu Mariott, a statuetkę z rąk redaktora naczelnego „Twojego Stylu” Jacka Schmidta odebrała Urszula Pierzchała, współwłaścicielka firmy Allvernum.

Doskonałość Roku to najbardziej prestiżowy konkurs kosmetyczny w Polsce, do którego zgłaszane są setki produktów, zarówno polskich jak i zagranicznych. O wyborze najlepszych kosmetyków damskich decydowało siedem jurorek: Magdalena Cielecka, Agnieszka Grochowska, Monika Olejnik, Agnieszka Więdłocha, dr Elżbieta Kowalska-Olędzka, Monika Krokiewicz oraz Joanna Lorynowicz.

Więcej o zapachach w kolekcji Grasse znaleźć można tu: http://allverne.pl/allvernum/grasse-wody-perfumowane

DOSKONAŁOŚĆ ROKU 2017 DLA KOLEKCJI WÓD PERFUMOWANYCH GRASSE!
ALLVERNE DEBIUTUJE NA TARGACH W MOSKWIE!

W dniach 25-28 października w Moskwie odbyły się targi kosmetyczne Intercharm 2017, w których nasza firma brała udział jako wystawca. Podczas czterech dni targowych prezentowaliśmy stałą ofertę produktową, dostępną pod markami Allverne i Vitea, a także nowości, z których największym zainteresowaniem cieszyły się zapachy Allvernum. To były niezwykle pracowite dni, ale jesteśmy przekonani, że targi zaowocują nowymi kontraktami i rynkami zbytu.

Aktualnie produkty Allverne dostępne są w 10 krajach, m.in.: we Włoszech, Kanadzie, Estonii, na Węgrzech, Ukrainie, Litwie, czy w Azerbejdżanie. Jako beneficjent programu „Go to brand”, firma planuje w  najbliższych latach dalszy rozwój eksportu. 

Więcej o targach Intercharm Moskwa znajduje się tu: 

https://www.facebook.com/allverne/videos/1930107380337728/  

ALLVERNE DEBIUTUJE NA TARGACH W MOSKWIE!
NASZE KOSMETYKI W DROGERIACH KONTIGO!

Mamy wspaniałą wiadomość dla mieszkańców Warszawy i okolic! Nawiązaliśmy współpracę z siecią sklepów kosmetycznych Kontigo, gdzie można nabyć nasze produkty, między innymi serię micelarną, mydła w płynie do rąk i pod prysznic, eliksiry do kąpieli oraz balsamy do rąk i ciała. Drogerii Kontigo szukajcie w galeriach: Dworzec Centralny, Metro Wileńska, Blue City, Sadyba, a także przy ulicy Chmielnej, w Podkowie Leśnej i Wołominie.

Kontigo wywodzi się od hiszpańskiego i portugalskiego słowa contigo, które oznacza: „z Tobą!”. Drogeria wyróżnia się  wyjątkową obsługą oraz asortymentem dostępnym w przystępnej cenie dla każdej kobiety.

Serdecznie zapraszamy!

NASZE KOSMETYKI W DROGERIACH KONTIGO!
ALLVERNE Z PROJEKTEM UNIJNYM

Miło nam poinformować, że Allverne realizuje projekt mający na celu wprowadzenie naszych kosmetyków na rynki europejskie. Projekt jest dofinansowany z Funduszy Europejskich.

 

ALLVERNE Z PROJEKTEM UNIJNYM