…i życie jest piękne

Blogi

Wiemy, jak bardzo cenicie sobie opinię niezależnych blogerek, dlatego zapraszamy do zapoznania się z wybranymi recenzjami. Przekonajcie się sami, co myślą o nas i jak oceniają nasze produkty. Zapraszamy!

DOBRE DLA URODY

DOBRE DLA URODY

"

Zapachy są podane w bardzo eleganckich, minimalistycznych, wręcz idealnych w swej prostocie, flakonach. Nie odtrącają zapachem alkoholu, nawet tuż po rozpyleniu, lecz subtelnie uwodzą swym aromatem, pięknie otwierając się na skórze. Zachwycają też wyjątkowo dobrą projekcją oraz trwałością - z pewnością każda kobieta znajdzie wśród nich zapach idealny dla siebie. 

"
ZDROWA I PIĘKNA

ZDROWA I PIĘKNA

"

Zapach jest niezwykle zmysłowy i upajający, przypomina mi nagrzany do czerwoności pustynny piasek z egzotycznymi nutami. Obecność bursztynu nadaje mu wyrafinowany, głęboki aromat, który idealnie "leży" na skórze, otula swym ciepłem i pobudza zmysły. Zapach stworzony na wieczorne wyjścia, baaaardzo seksowny, sensualny i wpływający na zmysły. 

"
STARA KOBIETA I JA

STARA KOBIETA I JA

"

Jestem Stara Kobieta, ale zapach jest dla mnie bardzo ważny - to zadziwiające ile można wyrazić zapachem. COFFE & AMBER. Mój ulubiony zapach z tej kolekcji. Bogaty, intensywny zapach, który dodaje mi pewności siebie. To jeden z tych zapachów, które lubię wykorzystać nie tylko na specjalne wieczorne wyjścia. Bardzo wyrafinowany, intensywny zapach w którym świeżość miesza się z elegancją.

"
MARIOLA WILK

MARIOLA WILK

"

To według mnie najładniejszy zapach z tych trzech jakie posiadam. Delikatny, kobiecy, idealny na co dzień. Dobrze będzie się nosić wiosną i latem. Teraz również jest bardzo przyjemny i lubię mieć go na szaliku. Na początku jest rześki i świeży. Czuć w nim kwiaty, piżma mój nos nie potrafi wyczuć. Dla niektórych może być zbyt subtelny i delikatny po pewnym czasie gdyż staję się lżejszy i lekko pudrowy.

"