…i życie jest piękne

Nagrody
LOVE COSMETICS AWARDS 2022

W tegorocznej edycji LOVE COSMETICS AWARDS Jury nagrodziło naszą kolekcję wód perfumowanych Green Herbs w kategorii #HerSensationalFragrance.

Poniżej komentarz Jury:

"Cenimy Allvernum za demokratyzcję świata pięknych zapachów. Relacja ceny do jakości jest tu naprawdę konkurencyjna. W każdym z zapachów wytrwany znawca perfum odkryje znajome reminiscencje, ale bez uciekania się w próby nieudolnego podrabiania. To zdecydowanie autorskie kompozycje, które przywodzą bezpośrednie skojarzenia z naturą. Na szczęście bez oczywistych egzaltacji z nadmiarem kwiatowo-owocowej słodyczy. Wytrawność nut ziemnych, ziołowych, drzewnych sprowadza nas na ziemię. Zapachom dodaje charakteru, trochę szorstkości i gorzkości. Można to odczytywać metaforycznie: jesteśmy cząstką tej ziemi... I jest ona naszą wspólną odpowiedzialnością."

Więcej na  temat naszej nagrody tutaj: https://lovecosmeticsawards.com/konkurs/lca-2022---her-sensational-fragrance---allvernum-herbs

LOVE COSMETICS AWARDS 2022
LOVE COSMETICS AWARDS 2020

21 maja 2020 podczas wirtualnej ceremonii w mediach społecznościowych rozdane zostały nagrody w drugiej edycji konkursu Love Cosmetics Awards.

Wśród nagrodzonych znalazły się światowe koncerny, znane polskie firmy kosmetyczne oraz perspektywiczne start-upy. Profesjonalne jury wybrało najlepsze produkty, firmy i osobowości, które w pełni zasługują na szeroką promocję ze względu na stojące za nimi wartości, jakość i wiarygodność.

Kolekcja wód męskich Grasse otrzymała nagrodę w kategorii #HisSensationalFragrance

Pomysłodawczynią i organizatorem konkursu jest Lidia Lewandowska – właścicielkafirmy konsultingowej Cosmetics Insight Poland, ekspertka branży kosmetycznej
oraz redaktor naczelna portalu WirtualneKosmetyki.pl

Więcej o uzasadnieniu dla naszej nagrody tutaj:  https://lovecosmeticsawards.com/konkurs/lca-2020:-his-sensational-fragrance---allvernum

LOVE COSMETICS AWARDS 2020
QLTOWY KONCEPT 2018

Wody perfumowane z kolekcji GRASSE uzyskały specjalne wyróżnienie QLTOWY KONCEPT 2018 „za wyjątkowy pomysł, zgodny z najnowszymi trendami konsumenckimi oraz duży potencjał sprzedażowy”. 

Qltowy Kosmetyk to coroczny konkurs organizowany przez Magazyn KOSMETYKI. O popularności konkursu świadczy stale rosnąca liczba zgłaszanych produktów. W tym roku producenci, dystrybutorzy i importerzy przedstawili do oceny jury rekordową liczbę 600 zgłoszeń. 

 

QLTOWY KONCEPT 2018
SUPERPRODUKT ŚWIATA KOBIETY 2017

Nasza linia dyfuzorów Allvernum Home & Essences zdobyła nagrodę Superprodukt Świata Kobiety w kategorii: mieszkanie, hobby, zwierzęta. 

Konkurs Superprodukt jest organizowany od 2007 roku przez miesięcznik „Świat Kobiety”. Jego celem jest przedstawienie czytelniczkom magazynu „Świat Kobiety” bogatej oferty nowości rynkowych oraz zarekomendowanie najlepszych z nich w siedmiu kategoriach.

Allvernum Home & Essences to specjalnie przygotowana linia produktów do aromatyzacji wnętrz, składająca się z ręcznie wytwarzanych świec oraz wyjątkowych dyfuzorów zapachowych. To doskonały sposób na poprawę samopoczucia oraz podkreślenie indywidualnego charakteru każdego pomieszczenia.

SUPERPRODUKT ŚWIATA KOBIETY 2017
DOSKONAŁOŚĆ ROKU TWÓJ STYL 2017

Z ogromną radością informujemy, że kolekcja wód perfumowanych GRASSE otrzymała nagrodę Doskonałość Roku 2017 magazynu Twój Styl w kategorii zapach, kosmetyki polskie. 

Doskonałość Roku to najbardziej prestiżowy konkurs kosmetyczny w Polsce, do którego zgłaszane są setki produktów, zarówno polskich jak i zagranicznych. 

DOSKONAŁOŚĆ ROKU TWÓJ STYL 2017
GLAMOUR GLAMMIES 2016

Miesięcznik Glamour w Konkursie Glammies 2016  wyróżnił nasz żel micelarny w kategorii Najlepszy Kosmetyk Oczyszczający Popularny 

GLAMOUR GLAMMIES 2016
ZŁOTA PERŁA RYNKU KOSMETYCZNEGO

Złota Perła Rynku Kosmetycznego 2015 przyznana przez Jury w Konkursie Organizowanym przez Wiadomości Kosmetyczne, w kategorii Demakijaż dla Hypoalergicznej Wody Micelarnej i Hypoalergicznego żelu micelarnego.

ZŁOTA PERŁA RYNKU KOSMETYCZNEGO